Site Overlay

UrządzeniaOdkurzacz piorący Karcher Puzzi

Profesjonalny odkurzacz piorący Karcher Puzzi do prania ekstrakcyjnego dywanów i tapicerki meblowej. W połączeniu z proszkiem Karcher usuwa najcięższe zabrudzenia, przykre zapachy oraz oczyszcza powierzchnie z kurzu i roztoczy.

Parownica Karcher SC 5 – 49zł \ doba

Gorąca para wyrzucana z ciśnieniem 4 bar poradzi sobie z najcięższymi zabrudzeniami. Karcher SC 5 to parownica do zadań specjalnych, która radzi sobie z zakamarkami takimi jak fugi oraz z dużymi powierzchniami dzięki pełnemu kompletowi końcówek. Nie tylko usuwa najcięższe zabrudzenia, dodatkowo zabija wszelkie bakterie z czyszczonej powierzchni.

Myjka ciśnieniowa Karcher – HD 5\15

Profesjonalna myjka ciśnieniowa o dużo większej mocy niż myjki dostępne w sklepach. Bez trudu poradzi sobie z kostką brukową, która nie była czyszczona przez wiele lat. Karcher HD 5\15 możemy użyć również do mycia elewacji, murów i wielu innych powierzchni.

Myjka do okien WV 5 – 30zł \ doba

Karcher WV 5 to urządzenie, które w znaczny sposób ułatwia tak nielubianą czynność jak mycie okien. Wystarczy rozprowadzić płyn po szybie i ściągnąć go za pomocą myjki, by cieszyć się czystymi szybami bez smug.

Odkurzacz Karcher NT 27\1 – 30zł\ doba


Odkurzacz bardzo dużej pojemności i mocy. Nadaje się do pracy na sucho jak i na mokro.

Copyright © 2019 Szuru Buru. All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes